Úvod Grafická dílna Výšivky a nášivky

Výšivky a nášivky

Jde o reprezentativní formu prezentace.
Vyšíváme na japonských strojích značky Tajima.
Používáme 100% polyesterové nitě, které jsou odolnější vyšším teplotám při praní a dalším procesům v průmyslových prádelnách.


Od Vás potřebujeme podklady (nejlépe v křivkách). Každé logo se musí ještě upravit do vyšívacího programu. Cena těchto úprav je ovlivněna složitostí motivu a zaslanými podklady. Tyto úpravy účtujeme pouze jednorázově. Upravené logo zůstává uložené v naší databázi a v dalších zakázkách účtujeme pouze částku za vyšíté logo.
Cena za logo se odvíjí od velikosti loga a počtu stehů.

Než se ale pro výšivku rozhodnete, je třeba vzít v úvahu pár okolností.

Výšivka není vhodná na každý materiál - například na slabá, nebo funkční trika je lepší potisk.
Při vyšívání velkého motivu např. na triko může někomu vadit spodní strana výšivky. Výšivka se sice ze spodní strany podkládá netkanou textilií, ale i tak může být "hrubost" spodní strany při delším nošení nepříjemná.

Zrovna tak vyšívání velmi malých písmen, nebo drobných detailů také není úplně ideální. Vždy záleží na jaký podklad se bude vyšívat, ale většinou se malá písmenka stanou nečitelnými.

Další variantou je nášivka. Logo se vyšije na pevný /nepružný/ materiál, obšije se okolo a následně se našije přímo na oděv. Také je možné na takto připravenou nášivku našít suchý zip a využít ji například jako domovenku, jmenovku, atd.

Zašlete nám poptávku, rádi Vám vytvoříme kalkulaci.

© 2024, TERCIE handicap s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky