Úvod Poradna Průmyslové výdejní automaty IVM

Průmyslové výdejní automaty IVM

 • 18.03.2020

  Vydejni automat

  Dobrý deň, poprosím o dobu dodania a cenu. Potrebujem to do čakárne k vydávaniu respirátorov a ochranných masiek.

  Vážený zákazníku,

  děkujeme za Váš dotaz , ale v současné době nejsme, v souvislosti s covid-19, řešit Váš požadavek na dodávku výdejního automatu, protože celý proces dodání trvá minimálně 1-2 měsíce ( analýza požadavků, konfigurace automatu, zkušební provoz, ostré spuštění ).
  Děkujeme za pochopení.

  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 23.03.2018

  výdejní automat

  Dobrý den,

  mohl bych Vás poprosit o sdělení, zda ve své nabídce máte výdejní automaty na výdej lahví na Propanbutan?

  Vážený zákazníku,
  bohužel, průmyslový výdejní automat na výdej tlakových lahví s propanbutanem a jakýmkoli jiným stlačeným plynem v naší nabídce nemáme.
  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 30.06.2016

  Cena automatu

  Dobrý den, jaká je prosím cena automatu SavePro3 IVM? Děkuji. Biskup

  Vážený zákazníku,
  děkujeme Vám za Váš dotaz na cenu výdejních automatů. Pokud se jedná o cenu výdejního automatu, nelze ji takto jednoduše sdělit, cenu výdejního automatu ovlivňuje mnoho faktorů, mezi něž patří například zvolená forma pořízení ( nákup nebo pronájem), dále pak konfigurace vlastního automatu, použitý software a další parametry. Pokud máte o pořízení automatu Vážný zájem, prosím, kontaktujte některého z našich specialistů na tuto problematiku - pan Kopeček Petr nebo pan Mareš Petr, kontaktní údaje najdete na našich stránkách v seznamu kontaktů.
   
  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 16.02.2016

  Výdejní automat

  Bližší informace týkající se výdejních automatů na nářadí

  Vážený pane Gemrote,

  děkujeme Vám za Váš dotaz k výdejnímu automatu určenému na výdej nářadí. Problematika výdejních automatů je poměrně složitá a z tohoto důvodu se s Vámi nejpozději do dvou dnů spojí náš vyškolený specialista pan Petr Kopeček, tel.:733 535 000, petr.kopecek@tercie-tabor.cz, aby s Vámi projednal Vaše dotazy.

  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

 • 11.06.2015

  Výdejní automaty

  Dobrý den,

  mohla bych Vás poprosit o sdělení, zda ve své nabídce služeb poskytujete také pronájem výdejních automatů na výdej ochranných pracovních pomůcek a nářadí?

  Děkuji za Vaši odpověď.

  Petra Kropáčková

  Vážená paní Kropáčková,

  děkujeme Vám za Váš dotaz na téma výdejní automaty, které jsou určeny k vydávání OOPP, nářadí, drogerie a ostatních potřebných produktů na pracovištích. Uvedenou problematikou se naše společnost zabývá a v současné době nabízíme výdejní automaty od společnosti IVM  "www.ivm-vending.eu" a jsme jedním ze zástupců této společnosti na trhu v ČR. K jednotlivým typům automatů najdete bližší informace v propagačních letácích  "http://www.tercie-tabor.cz/vydejni-automaty"  na našich stránkách  a pokud by jste potřebovala další bližší informace, kontaktujte našeho specialistu na výdejní automaty, pana Petra Kopečka, který Vám odpoví na Vaše otázky, spojení najdete v kontaktech "www.tercie-tabor.cz/kompletni-kontakty" na jednotlivé zaměstnance naší společnosti TERCIE handicap s.r.o.


  S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopuPřidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2024, TERCIE handicap s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky