Výdejní automaty

11.06.2015

Dobrý den,

mohla bych Vás poprosit o sdělení, zda ve své nabídce služeb poskytujete také pronájem výdejních automatů na výdej ochranných pracovních pomůcek a nářadí?

Děkuji za Vaši odpověď.

Petra Kropáčková

11.06.2015:

Vážená paní Kropáčková,


děkujeme Vám za Váš dotaz na téma výdejní automaty, které jsou určeny k vydávání OOPP, nářadí, drogerie a ostatních potřebných produktů na pracovištích. Uvedenou problematikou se naše společnost zabývá a v současné době nabízíme výdejní automaty od společnosti IVM  "www.ivm-vending.eu" a jsme jedním ze zástupců této společnosti na trhu v ČR. K jednotlivým typům automatů najdete bližší informace v propagačních letácích  "http://www.tercie-tabor.cz/vydejni-automaty"  na našich stránkách  a pokud by jste potřebovala další bližší informace, kontaktujte našeho specialistu na výdejní automaty, pana Petra Kopečka, který Vám odpoví na Vaše otázky, spojení najdete v kontaktech "www.tercie-tabor.cz/kompletni-kontakty" na jednotlivé zaměstnance naší společnosti TERCIE handicap s.r.o.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2024, TERCIE handicap s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky